Smith & Nephew - Bruynzeel gezondheidszorg
Alle vier de business units van Smith & Nephew, orthopedie, endoscopie, trauma en wondverzorging, hebben een leidende positie in de industrie. Samen brengen deze vier afdelingen ruim 1000 productlijnen op de markt. Ze hadden een efficiënt opslagsysteem nodig voor hun producten en verpakkingsmaterialen.
De oplossing
Voor de Europese logistiek van de eindproducten, die geproduceerd worden in Zwitserland, Duitsland en Frankrijk, werd een HI280-systeem met meerdere etages geïnstalleerd in een beschikbare ruimte van 50 x 25 m.
Voor de opslag van halffabricaten en verpakkingsmateriaal werd een mezzanine geïnstalleerd met een lengte van 50 m en een breedte van 10 m.
Smith & Nephew kan terugkijken op ruim 150 jaar ontwikkeling van geavanceerde medische producten voor medisch personeel.